
Když byla Asuka ještě dítě, získala školení ve škole tradičních bojových umění v Kazama stylu od jejího otce...Narozena se silným smyslem pro spravedlnost, Asuka byla dobře známá pro usmiřování bojů v jejím rodném městě Osaka... Jednoho dne se Asuka vracela domů a spatřila, že žáci jejího otce byli napadeni... Poučila se z toho a neznámému číňanovi, jenž se ukázal u dojo, porazil žáky i jejího otce, jenž pak skončil v nemocnici, pak přísahala pomstu... O několik dní později, detektiv interpolu z Hong-Kongu prišel vyšetřovat incident a zmínil se o tom, že podezřelý má pravděpodobně v plánu účastnit se turnaje o Železnou pěst 5...Asuka se i přes své mládí rozhodla vstoupit...
STAGE 4 - FENG WEI
PŘED FINAL STAGE - DEVIL JIN 
Asuka: Hej, neviděl ste tady kolem takového divného čínského Kenpo bojovníka? Je svalnatý...a vypadá jako...Hej! To seš ty!
Feng: Ano, jmenuji se Feng Wei.
Asuka: A jsi zapřísáhlým nepřítelem mého otce! Jsi můj!
WIN
Asuka: Jsi značně silný! Už vidím proč měl můj otec s tebou tak tvrdé časy.
Ale pro mě nejsi žádnej soupeř.
Fajn, konečně jsem svého otce pomstila, teď je čas na zábavu.
Devil jin: Vezmu si...Vezmu si všechno!
Asuka: Kdo to je? Ať je to kdokoliv, věci nevypadají příliš slibně.
Jinpachi: Neunikneš!
Asuka: Fajn, řekla bych, že útěk pro mě nebude zrovna dobrou volbou. Tak pojď příšero!
Komentáře
Přehled komentářů
proč tady nedate taky nejaky videa napřiklad combo video a nebo official videa ????? docela bych byla rada vice my mužete taky nastivit
Lide:x.xSweet.BarusQa.x.x
Facebook:Asučka Barik Karalová
jooo
(asučka kazama, 27. 9. 2010 18:10)
ty asuk aje skvela a je proste super super
bobre se mi za ni hraje v tekkenu5

proč??
(asčka kazama, 12. 10. 2010 19:46)