Devil Jin : ...Dej to mně... 

Jinpachi : Takové drzé chování...Zasloužíš si zemřít!
Asuka : počkej! Co to děláš? Asuka : hej ! hej ! přestan mě ignorovat. Asuka : hej ! Poslouchej musím ti něco říct. slišíš? devil jin : zavři hubu jsi jen bezvýznamná dívka! Myslíš si, že mě můžeš zastavit? Asuka : tvoje druhá část je příliš nafoukaná. Asuka : nenávidím nafoukané lidi! Vrátím tě do původního stavu! devil jin : velmi dobře, jako první pocítíš můj hněv! devil jin : nemáš žádné právo zasahovat do mích plánů! jinpachit : blázne memůžeš mě porazit potom co ses poddal ďáblu. devil jin : poddal? Ty mě nerozumíš. Já jsem vzal plnou kontrolu nad ďáblem. Jinpachi : jestli je to tak. Tak se ta síla musí stát mou součástí. Jinpachi : připrav se nato být mou součástí! WIN
WIN



prosim
(mirek, 9. 10. 2010 19:54)